O montážích tažných zařízení obecně.

Po dohodě namontujeme tažná zařízení na váš vůz (montáže provádíme výhradně v Havlíčkově Brodě), vlastníme „Pověření k montáži″ na všechny typy tažných zařízení nabízených naší firmou - pro zákazníka to znamená, že již nemusí s nově namontovaným tažným zařízením na STK, ale stačí zajít na Městský Úřad - Úsek dopravně správních agend a nechat si za správní poplatek 50kč zapsat nové tažné zařízení do technického průkazu.
Nemusíte tedy již na evidenční kontrolu, která se dnes pohybuje v částkách od 400,- výše. 

Cena montáže tažného zařízení na vozidla s uni elektroinstalací bez modulu Check-Control se pohybuje v rozmezí 1 210 - 2 420 Kč v závislosti na obtížnosti montáže.
Cena montáže tažného zařízení na vozidla vybavená systémem Check-Control se pohybuje v rozmezí 1 815 - 3 025 Kč v závislosti na obtížnosti montáže.

  Pokračovat

Cena montáže je vždy za kompletní montáž tažného zařízení včetně elektroinstalace.Někteří prodejci a montážní střediska nabízí nižší cenu montáže. Ovšem v této ceně nabízí pouze namontování samotného tažného zařízení a za zapojení elektroinstalace si účtují další poplatky. Toto u nás nečekejte.

Pokud Váš vůz není vybaven zadními parkovacími senzory, nabízíme Vám možnost tyto dodělat při montáži tažného zařízení.
Dodáváme a montujeme výhradně kvalitní sady Valeo, kde je možnost čidla lakovat do barvy karoserie.
Na cenu a možnost dodělání parkovacích senzorů se prosím informujte.

Senzory Valeo

U nás máte možnost nechat si namontovat Vámi donesené tažné zařízení včetně elektroinstalace zakoupené u jiného prodejce. Za montáž takového tažného zařízení účtujeme příplatek ve výši 50% normální ceny a to i v případě že u nás zakoupíte například elektroinstalaci či jiný díl.

V případě montáže mimo běžnou pracovní dobu, v sobotu, v neděli a ve svátek účtujeme paušální poplatek za montáž.

V některých případech se může dohodnutá cena za montáž navýšit. Toto nastane zejména v případě nestandardních úprav na vozidle.
Typicky jsou to dodělávané regály, police, boční krytí u dodávek, které je nutno demontovat při zapojování elektroinstalace.
U osobních vozů jsou to pak dodělávky audio aparatury, zástavba na LPG, či různá nestandardní LED osvětlaní a podobně.
V těchto případech bude zákazník na navýšení ceny upozorněn před začátkem montáže.

Skrýt popis

Tento web používá soubory cookies. Dalším používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Tento web používá soubory cookies. Dalším používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací