Katalog zboží

Akční nabídka Tažná zařízení
Alfa Romeo Audi BMW Cadillac Citroen Dacia Daewoo / Chevrolet Daihatsu Dodge Fiat Ford Honda Hummer Hyundai Chrysler Isuzu Iveco Jeep Kia Lada Lancia Land Rover LDVLexus Mann Mazda Mercedes Benz Mitsubishi Multicar Nissan Opel Peugeot Porsche Renault Rover Saab Seat SSangyong Subaru Suzuki Škoda Tesla Toyota Volkswagen Volvo
Univerzální tažná zařízeníNáhradní čepy Držáky zásuvek Redukce zásuvek Kódování řídících jednotekNáhradní díly pro přívěsné vozíky Univerzální stupínkyNosiče jízdních kol na tažné zařízení Nosiče lyží na tažné zařízeníElektromateriálLED CONTROL BOXY

O montážích tažných zařízení obecně.

Po dohodě namontujeme tažná zařízení na váš vůz, vlastníme „Osvědčení k montáži″ na všechny typy tažných zařízení nabízených naší firmou - pro zákazníka to znamená, že již nemusí s nově namontovaným tažným zařízením na STK, ale stačí zajít na Městský Úřad - Úsek dopravně správních agend a nechat si za správní poplatek 50kč zapsat nové tažné zařízení do technického průkazu.
Nemusíte tedy již na evidenční kontrolu, která se dnes pohybuje v částkách od 400,- výše. 

Cena montáže tažného zařízení na vozidla s uni elektroinstalací bez modulu Check-Control se pohybuje v rozmezí 1210 - 1815Kč v závislosti na obtížnosti montáže.
Cena montáže tažného zařízení na vozidla vybavená systémem Check-Control se pohybuje v rozmezí 1815 - 3025Kč v závislosti na obtížnosti montáže.

Cena montáže je vždy za kompletní montáž tažného zařízení včetně elektroinstalace.
Někteří prodejci a montážní střediska nabízí nižší cenu montáže. Ovšem v této ceně nabízí pouze namontování samotného tažného zařízení a za zapojení elektroinstalace si účtují další poplatky. Toto u nás nečekejte.

U nás máte možnost nechat si namontovat Vámi donesené tažné zařízení včetně elektroinstalace zakoupené u jiného prodejce. Za montáž takového tažného zařízení účtujeme příplatek ve výši 50% normální ceny a to i v případě že u nás zakoupíte například elektroinstalaci či jiný díl.

V případě montáže v sobotu, v neděli a ve svátek účtujeme příplatek za práci 100%.

V některých případech se může dohodnutá cena za montáž navýšit. Toto nastane zejména v případě nestandardních úprav na vozidle.
Typicky jsou to dodělávané regály, police, boční krytí u dodávek, které je nutno demontovat při zapojování elektroinstalace.
U osobních vozů jsou to pak dodělávky audio aparatury, zástavba na LPG, či různá nestandardní LED osvětlaní a podobně.

Tento web používá soubory cookies. Dalším používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Tento web používá soubory cookies. Dalším používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací