Katalog zboží

Akční nabídka Tažná zařízení
Alfa Romeo Audi BMW Cadillac Citroen Dacia Daewoo / Chevrolet Daihatsu Dodge Fiat Ford Honda Hummer Hyundai Chrysler Isuzu Iveco Jeep Kia Lada Lancia Land Rover LDVLexus Mann Mazda Mercedes Benz Mitsubishi Multicar Nissan Opel Peugeot Porsche Renault Rover Saab Seat SSangyong Subaru Suzuki Škoda Tesla Toyota Volkswagen Volvo
Univerzální tažná zařízeníNáhradní čepy Držáky zásuvek Redukce zásuvek Kódování řídících jednotekNáhradní díly pro přívěsné vozíky Univerzální stupínkyNosiče jízdních kol na tažné zařízení Nosiče lyží na tažné zařízeníElektromateriálLED CONTROL BOXY

Poškozené tažné zařízení při dopravní nehodě

12. 10. 2019

Poškozené tažné zařízení při dopravní nehodě

Tažné zařízení se neopravuje.

Protože je tažné zařízení homologovaný díl podléhající odborné montáži a registraci, nesmí se po dopravní nehodě opravovat.
Pokud dojde k nárazu do tažného zařízení, mohou být poškozené sváry, nebo mohou být poškozené šrouby, kterými je tažné zařízení přišroubováno ke karoserii vozu. (tzv. střih)

Tažná zařízení po nehodě u nás v dílně neopravujeme a ani nejsme schopni žádným měřením zjistit zda a jak moc je tažné zařízení poškozeno. Pokud to není jasně vidět na první pohled. 

Když už dojde k dopravní nehodě, tak vždy upozorněte likvidátora od pojišťovny, že trváte na výměně kompletního tažného zařízení.

Zpět

Tento web používá soubory cookies. Dalším používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Tento web používá soubory cookies. Dalším používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací