Vyhledávání

Hlavní menu
Máte dotazy?
Byli jste spokojeni?
Jsme i na facebooku!
Připojte se i Vy:Sjednejte si povinné ručení tak jako jsme si ho sjednali my na webu www.epojisteni.cz za ušetřené peníze si nakupte něco u nás.

Telefonické objednávky

Whatsapp objednávky

Tazny.cz na Google+

Tažné zařízení VW Golf VII. Sportsvan (PLUS) r..v. 2014 - >

Název Tažné zařízení VW Golf VII. Sportsvan (PLUS) r..v. 2014 - > Tažné zařízení VW Golf VII. Sportsvan (PLUS) r..v. 2014 - >tazne-zarizeni-vw-golf-sportsvan-2.jpg tazne-zarizeni-vw-golf-sportsvan-3.jpg tazne-zarizeni-vw-golf-sportsvan-4.jpg tazne-zarizeni-vw-golf-sportsvan-5.jpg tazne-zarizeni-vw-golf-sportsvan-6.jpg tazne-zarizeni-vw-golf-sportsvan-7.jpg tazne-zarizeni-vw-golf-sportsvan-8.jpg tazne-zarizeni-vw-golf-sportsvan-9.jpg tazne-zarizeni-vw-golf-sportsvan-10.jpg tazne-zarizeni-vw-golf-sportsvan-11.jpg
ID 2452
Cena vč. DPH 4.292,- Kč
Katalogové označení GV0755C
Maximální zatížení 2000 kg
Svislé zatížení 80 kg
Výřez nárazníku Ano / neviditelný
Systém odnímání čepu Bajonet
Výrobce Galia

Kompletně pozinkované tažné zařízení.

U vozidel v záruce doporučujeme použít typovou elektroinstalaci.

Elektroinstalace

UNI - elektroinstalace s odpojením parkovacích senzorů odpojuje neoriginální parkovací senzory, nebo lze použít pro odpojování zvukové signalizace (reproduktoru) u originálních senzorů. Nelze použít pokud zvuk signalizace je slyšet z reproduktorů autorádia.

Pro odpojování originálních parkovacích senzorů je ideální použít typovou elektroinstalaci pro daný vůz.

Ne každá typová elektroinstalace podporuje funkci odpojení parkovacích senzorů, na tuto možnost se informujte telefonicky.

Pokud si nejste jisti výběrem elektroinstalace, nebo pokud není typová elektroinstalace přiřazena k produktu tak nás prosím kontaktujte na tel. čísle: 604 529 753.


Mám zájem o objednání tohoto zboží


Počet kusů


Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.