Vyhledávání

Hlavní menu
Máte dotazy?
Byli jste spokojeni?
Jsme i na facebooku!
Připojte se i Vy:Sjednejte si povinné ručení tak jako jsme si ho sjednali my na webu www.epojisteni.cz za ušetřené peníze si nakupte něco u nás.

Telefonické objednávky

Whatsapp objednávky

Tazny.cz na Google+

Tažné zařízení Škoda Octavia III. + elektroinstalace + montáž r.v. 2013 - >

Název Tažné zařízení Škoda Octavia III. + elektroinstalace + montáž r.v. 2013 - > Tažné zařízení Škoda Octavia III. + elektroinstalace + montáž r.v. 2013 - >tazne-zarizeni-westfalia-1~01.jpg
ID 1929
Cena vč. DPH 10.782,- Kč
Katalogové označení W305405
Výrobce Westfalia

Akční nabídka Tažné zařízení Westfalia W305405 vertikální automat. Max. zatížení: 2000kg Max. svislé zatížení: 80kg Výřez nárazníku: neviditelný Sklopná zásuvka do nárzníku. Při použití tohoto TZ není po demontáži čepu na vozidle znát, že je vybaveno tažným zařízením. Typová elektroinstalace Erich Jeager 733103, 7-mi pinová. Při zapojení přívěsu automaticky odpojí zadní mlhové světlo na vozidle a zadního parkovacího aistenta (pokud jim je vozidlo vybveno). Komunikuje s řídící jednotkou vozu. Montáž se provádí bez jakéhokoliv napojení či přerušení stávající elektroinstalace ve voze (pouze se přepojí tři datové sběrnice pod přístrojovou deskou). Montáž tažného zařízení a elektroinstalace provedeme včetně nokódování řídící jednotky vozu profesionálním diagnostickým přístrojem VAG-COM. Při zakoupení a objednávce montáže platíte pouze cenu tažného zařízení a elektroinstalace. Platí též pro verzi combi. Montáž je ZDARMA.


Mám zájem o objednání tohoto zboží


Počet kusů


Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.