Vyhledávání

Hlavní menu
Máte dotazy?
Byli jste spokojeni?
Jsme i na facebooku!
Připojte se i Vy:Sjednejte si povinné ručení tak jako jsme si ho sjednali my na webu www.epojisteni.cz za ušetřené peníze si nakupte něco u nás.

Telefonické objednávky

Whatsapp objednávky

Tazny.cz na Google+

Tažné zařízení Škoda Octavia III. + elektroinstalace + montáž r.v. 2013 - >

Název Tažné zařízení Škoda Octavia III. + elektroinstalace + montáž r.v. 2013 - > Tažné zařízení Škoda Octavia III. + elektroinstalace + montáž r.v. 2013 - >tazne-zarizeni-westfalia-1~01.jpg
ID 1929
Cena vč. DPH 11.806,- Kč
Katalogové označení W317132
Maximální zatížení 2000 kg
Svislé zatížení 85 kg
Výřez nárazníku Ano / neviditelný
Systém odnímání čepu Vertikální automat
Výrobce Westfalia

Akční nabídka Tažné zařízení Westfalia W317132 vertikální automat.  Při použití tohoto TZ není po demontáži čepu na vozidle znát, že je vybaveno tažným zařízením. Typová elektroinstalace Erich Jeager 737342, 7-mi pinová. Při zapojení přívěsu automaticky odpojí zadní mlhové světlo na vozidle a zadního parkovacího aistenta (pokud jim je vozidlo vybveno). Komunikuje s řídící jednotkou vozu. Montáž se provádí bez jakéhokoliv napojení či přerušení stávající elektroinstalace ve voze (pouze se přepojí tři datové sběrnice pod přístrojovou deskou). Montáž tažného zařízení a elektroinstalace provedeme včetně nokódování řídící jednotky vozu profesionálním diagnostickým přístrojem VAG-COM. Při zakoupení a objednávce montáže platíte pouze cenu tažného zařízení a elektroinstalace. Platí též pro verzi combi. Montáž je ZDARMA.


Mám zájem o objednání tohoto zboží


Počet kusů


Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.