Vyhledávání

Hlavní menu
Máte dotazy?
Byli jste spokojeni?
Jsme i na facebooku!
Připojte se i Vy:Sjednejte si povinné ručení tak jako jsme si ho sjednali my na webu www.epojisteni.cz za ušetřené peníze si nakupte něco u nás.

Telefonické objednávky

Whatsapp objednávky

Tazny.cz na Google+

Tažné zařízení Renault Thalia r.v. 01 - >

Název Tažné zařízení Renault Thalia r.v. 01 - > Tažné zařízení Renault Thalia r.v. 01 - >tazne-zarizeni-renault-thalia-2.jpg tazne-zarizeni-renault-thalia-3.jpg tazne-zarizeni-renault-thalia-4.jpg tazne-zarizeni-renault-thalia-5.jpg tazne-zarizeni-renault-thalia-6.jpg tazne-zarizeni-renault-thalia-7.jpg tazne-zarizeni-renault-thalia-9.jpg
ID 1909
Cena vč. DPH 3.500,- Kč
Katalogové označení G37Aut
Maximální zatížení 1150 kg
Svislé zatížení 75 kg
Výřez nárazníku Bez výřezu
Systém odnímání čepu Bajonet
Výrobce AutoHak
Video s demontovaným čepem.Video s nasazeným čepem.

Elektroinstalace

UNI - elektroinstalace s odpojením parkovacích senzorů odpojuje neoriginální parkovací senzory, nebo lze použít pro odpojování zvukové signalizace (reproduktoru) u originálních senzorů. Nelze použít pokud zvuk signalizace je slyšet z reproduktorů autorádia.

Pro odpojování originálních parkovacích senzorů je ideální použít typovou elektroinstalaci pro daný vůz.

Ne každá typová elektroinstalace podporuje funkci odpojení parkovacích senzorů, na tuto možnost se informujte telefonicky.

Pokud si nejste jisti výběrem elektroinstalace, nebo pokud není typová elektroinstalace přiřazena k produktu tak nás prosím kontaktujte na tel. čísle: 604 529 753.


Mám zájem o objednání tohoto zboží


Počet kusů


Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.