Vyhledávání

Hlavní menu
Máte dotazy?
Byli jste spokojeni?
Jsme i na facebooku!
Připojte se i Vy:
Lukáš ChouLu ChoutkaMilan ChudáčekZdeněk MálekJana KrajíčkováTereza RubášováRobert FučíkJarda Sumec HlívaLuboš VáchaMichal KotekLukáš CoufalJarda ŠtecherPetr KonecnyJohnnie Walker MatúškaMí Mišák PetrásekTom Miky DundeePavlos HéliosSjednejte si povinné ručení tak jako jsme si ho sjednali my na webu www.epojisteni.cz za ušetřené peníze si nakupte něco u nás.

Telefonické objednávky

Whatsapp objednávky

Tazny.cz na Google+

Montáže tažných zařízení

Po dohodě namontujeme tažná zařízení na váš vůz, vlastníme "Osvědčení k montáži" na všechny typy tažných zařízení nabízených naší firmou - pro zákazníka to znamená, že již nemusí s nově namontovaným tažným zařízením na STK, ale stačí zajít na Městský Úřad - Úsek dopravně správních agend a nechat si za správní poplatek 50kč zapsat nové tažné zařízení do technického průkazu.

Cena montáže tažného zařízení na vozidla s uni elektroinstalací se pohybuje v rozmezí 1000 - 1500Kč v závislosti na obtížnosti montáže.
Cena montáže tažného zařízení na vozidla vybavená systémem check-control se pohybuje v rozmezí 1500 - 2500Kč v závislosti na obtížnosti montáže.

Cena montáže je vždy za kompletní montáž tažného zařízení včetně elektroinstalace.

Někteří prodejci nabízí nižší cenu montáže. Ovšem v této ceně nabízí pouze namontování samotného tažného zařízení a za zapojení elektroinstalace si účtují další poplatky.
Toto u nás nečekejte.


U nás máte možnost nechat si namontovat Vámi donesené tažné zařízení včetně elektroinstalace zakoupené u jiného prodejce.
Za montáž takového tažného zařízení účtujeme příplatek ve výši 50% normální ceny. 

V případě montáže v sobotu účtujeme za práci příplatek 50%.
V případě montáže v neděli a ve svátek účtujeme příplatek za práci 100%.

 

 

Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.